Met nog vier wedstrijden te gaan in het huidige seizoen, verschuift de blik binnen VV Terneuzen langzaam richting jaargang 2026-2027. Achter de schermen is de technische commissie de afgelopen maanden al druk bezig geweest met het samenstellen van een zo sterk mogelijke selectie.
De technische commissie, bestaande uit Rinus Kolijn, Jean Dooms, Jarno Waebeke en Robin Nagelkerke, heeft in die periode niet stilgezeten en heeft er alles aan gedaan om opnieuw een competitieve en herkenbare selectie neer te zetten voor het komende seizoen.
Ook binnen de staf blijft de continuïteit grotendeels behouden. Soufian Dooms zal opnieuw als hoofdtrainer voor de groep staan en wordt daarbij geassisteerd door Bert den Hamer. Teamphysio Basri Çil blijft eveneens actief rondom het eerste elftal. Daarnaast blijven ook vertrouwde gezichten als materiaalman John Huitema en assistent-scheidsrechter Paul Huitema betrokken. Keeperstrainer Frans van Veen heeft bovendien besloten er nog een seizoen aan vast te plakken.
Op dit moment neemt VV Terneuzen afscheid van één speler. Dani Rijnhout vervolgt zijn carrière bij VV Zaamslag.
Een groot deel van de huidige selectie blijft behouden. Voor het seizoen 2026-2027 liggen de volgende spelers vast:
Jamie Rademaker
Dyson Uijtdewilligen
Quinten Visser
Luca Freriks
Senna Bunt
Rowdy de Ridder
Brendan Uijtdewilligen
Yur de Wilde
Jens van der Starre
Jasper van Asten
Jeremy Geensen
Thomas Dieleman
Can Kiran
Dion Schoonakker
Ayden Davies
Xioqwancy Victorina
Sven Roose
Viggo Martens
Leco de Jonge zal in eerste instantie vertrekken naar Goalgetters FC, maar heeft toch besloten volgend seizoen de rood zwarte kleuren van VV Terneuzen te gaan dragen.
Met het grotendeels intact blijven van de selectie wordt er gericht versterkt op meerdere posities. De volgende spelers sluiten komend seizoen aan bij VV Terneuzen:
Fabrice van Holsbeke – verdediger, overgekomen van VV Zaamslag
Graham van Leeuwen – aanvaller, keert na één seizoen bij FC Axel terug
Shurandall van Uytrecht – verdediger, komt over van FC Axel en heeft een verleden bij VV Terneuzen
Rubin van der Hooft – keert na drie seizoenen bij VV Kloetinge terug bij zijn jeugdliefde
Jelle van Drongelen – aanvaller, overgekomen van FC Axel
Thimo de Waele – aanvaller, overgekomen van FC Axel
Brillant Mugisha – schuift door vanuit de JO19-1
Thibault Verlinde - aanvaller, overgekomen van JVOZ
Rico Sandopa - aanvaller, keert terug bij Terneuzen
Foto’s van de nieuwe spelers zijn onderaan dit artikel te vinden.