• Iftar VV Terneuzen

    Op 11 maart vindt bij Voetbalvereniging VV Terneuzen een multiculturele avond plaats. Iedereen is welkom, ook niet leden. Tijdens deze avond zijn er voetbalclinics van Jong United en doorbreken we samen het vasten.
    Jesper de Kort namens VV Terneuzen: “Onze vereniging is van én voor iedereen. Wij zijn een plek waar mensen met verschillende achtergronden elkaar ontmoeten, zich thuis voelen en samen bouwen aan een verbindende gemeenschap.” Omdat VV Terneuzen iedereen wil zien en erkennen, staan ze stil bij diverse tradities en feestdagen. Zo besteden ze aandacht aan Pasen, maar ook aan de Iftar en andere momenten die belangrijk zijn voor de leden.
    Wouter Dooms is initiatiefnemer van de multiculturele avond: “Mijn inspiratie voor deze avond haalde ik bij Feijenoord. Daar vieren ze al jaren de Iftar samen met de wijk. Dat is precies het gevoel dat wij ook binnen onze vereniging willen uitstralen: een plek waar iedereen kan meedoen en zich thuis voelt.”
     
    Vanuit de gemeente Terneuzen ondersteunen we het initiatief van de voetbalvereniging. Wethouder Laszlo van de Voorde (Sport en Ontmoeten): “Sport verbindt en juist op deze momenten is het goed om daarbij stil te staan. Ook om ouders te betrekken bij het verenigingsleven.” 
     
    Het programma ziet er als volgt uit:
     
    17:30 start voetbalclinic in samenwerking met Jong United.
     
    18:00 openingswoord bestuur VV Terneuzen en wethouder Van de Voorde
     
    18:15 t/m 18:45 gastspreker(s)
     
    18:45 (zonsondergang) moment van vasten breken met een dadel en water, waarna er gegeten kan worden. 
     
    18:45-19:00 ruimte om te bidden
     
    19:00 t/m 21:00 diner in vorm van een buffet. 
     
    U bent van harte uitgenodigd om aanwezig te zijn.