• Thuis Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamDetails
    27-09-2020 11:00Terneuzen 3Breskens 4
    03-10-2020 09:00Terneuzen JO13-2SSV'65 JO13-1
    03-10-2020 09:30Terneuzen MO13-1Walcheren MO13-1
    03-10-2020 10:00Terneuzen JO10-1Sluis JO10-1
    03-10-2020 10:00Terneuzen JO8-1Sluiskil JO8-1
    03-10-2020 11:00Terneuzen MO15-1SVO DKS '17/Axel MO15-1
    03-10-2020 12:00Terneuzen MO17-1SVO W.V.V.'20 MO17-2
    03-10-2020 13:00Terneuzen JO17-3ST Kapelle/Hansweertse Boys JO17-3
    03-10-2020 13:00Terneuzen JO17-1Zeelandia Middelburg JO17-1
    03-10-2020 15:00Terneuzen JO19-1SC Gastel JO19-1
    03-10-2020 15:00Terneuzen JO19-2De Noormannen JO19-1
    03-10-2020 15:00Terneuzen VR1SVO W.V.V.'20 VR2
    04-10-2020 10:30Terneuzen 3ST Groede/Schoondijke 3
    04-10-2020 14:30TerneuzenUVV'40
    10-10-2020 09:00Terneuzen JO12-1SJO HSVC'20 JO12-2
    10-10-2020 09:30Terneuzen JO9-2Breskens JO9-1
    10-10-2020 10:00Terneuzen JO10-2Terneuzen JO10-1
    10-10-2020 10:00Terneuzen JO9-1ST Cadzand/Groede JO9-1
    10-10-2020 10:30Terneuzen JO11-2Patrijzen JO11-1
    10-10-2020 10:30Terneuzen JO15-1ST Sluis/Aardenburg JO15-1
    10-10-2020 11:30Terneuzen JO15-2SJO HPC'16 JO15-2
    10-10-2020 13:00Terneuzen 2VC Vlissingen 2
    10-10-2020 13:15Terneuzen JO17-2Graauw JO17-1
    17-10-2020 11:00Terneuzen MO17-1VCK MO17-1
    17-10-2020 11:00Terneuzen JO11-1RCS JO11-1
    17-10-2020 13:00Terneuzen JO17-2HVV'24 JO17-2
    17-10-2020 15:00Terneuzen VR1SVO 's-Heer Arendskerke / Wolfaartsdijk VR1
  • Uit Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamDetails
    27-09-2020 12:00Groede 2Terneuzen 2
    27-09-2020 14:30R.K.S.V. Groen WitTerneuzen
    03-10-2020 09:00Luctor Heinkenszand JO13-1Terneuzen JO13-1
    03-10-2020 09:15Wolfaartsdijk JO11-1Terneuzen JO11-2
    03-10-2020 09:30ST Cadzand/Groede JO9-1Terneuzen JO9-2
    03-10-2020 09:30SJO HSVC'20 JO9-2Terneuzen JO9-1
    03-10-2020 10:00IJzendijke JO10-1Terneuzen JO10-2
    03-10-2020 10:00ST Hoofdplaat/Biervliet JO12-1GTerneuzen JO12-1
    03-10-2020 10:30RCS JO17-2Terneuzen JO17-2
    03-10-2020 11:00SJO HPC'16 JO15-1Terneuzen JO15-1
    03-10-2020 11:00Breskens JO11-1GTerneuzen JO11-1
    03-10-2020 12:30ST Breskens/Schoondijke JO15-2GTerneuzen JO15-2
    03-10-2020 12:45Apollo'69 2Terneuzen 2
    10-10-2020 09:15Terneuzense Boys JO8-1Terneuzen JO8-1
    10-10-2020 09:30SJO/HPC'16 JO9-2GTerneuzen JO9-3
    10-10-2020 09:45GPC Vlissingen JO13-1Terneuzen JO13-2
    10-10-2020 10:00FC Axel JO11-1Terneuzen JO11-1
    10-10-2020 10:00Terneuzen JO10-2Terneuzen JO10-1
    10-10-2020 10:15Luctor Heinkenszand MO13-1Terneuzen MO13-1
    10-10-2020 10:30Alliance JO17-1Terneuzen JO17-1
    10-10-2020 10:30FC Dauwendaele MO15-1Terneuzen MO15-1
    10-10-2020 11:00ST Cadzand/Groede JO17-1GTerneuzen JO17-3
    10-10-2020 12:00Kruiningen MO17-1Terneuzen MO17-1
    10-10-2020 12:30ST Schoondijke/Breskens/Cadzand VR1Terneuzen VR1
    10-10-2020 12:45Luctor Heinkenszand JO19-2Terneuzen JO19-2
    10-10-2020 13:15Halsteren JO19-1Terneuzen JO19-1
    11-10-2020 12:00Corn Boys 3Terneuzen 3
    11-10-2020 12:30Oostburg 2Terneuzen 2
    11-10-2020 14:30VVRTerneuzen