• Terneuzen 2 VE zondag speeldag man
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Malagic, OmerTechnische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Terneuzen 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Philippine 23210165117
    2IJzendijke 222007436
    3Terneuzen 221105324
    4Oostburg 221106514
    5Steen 321106514
    6Breskens 211007343
    7Sluis 2210147-33
    8Biervliet 231029813
    9Clinge 24103151323
    10Groede 241031417-33
    11Sluiskil 13003423-190

    Poulestanden Terneuzen 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Terneuzen 2321011567
    2VC Vlissingen 23201151236
    3RCS 2302157-22
    4Sluiskil 1301229-71

    Poulestanden Terneuzen 2 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Steen 300000000
    2Terneuzen 200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alles, SidneyTeamspeler
    Frans, AllanTeamspeler
    Huisman, SjoerdTeamspeler
    Malagic, OmerTeamspeler
    Martens, JaimyTeamspeler
    Trossel, MichaelTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Terneuzen 2

    0519 Mannen Zondag reserve

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd