• Terneuzen 2 VE zondag speeldag man
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Malagic, OmerTechnische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 okt. 12:30Oostburg 2 - Terneuzen 2Sportpark Velterspark
    18 okt. 11:30Steen 3 - Terneuzen 2Sportpark 't Steen
    25 okt. 12:00Terneuzen 2 - Sluiskil 1Sportpark De Vliegende Hollander
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 sep.Groede 2 - Terneuzen 22 - 4
    20 sep.Terneuzen 2 - Steen 31 - 1
  • Poulestanden Terneuzen 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Terneuzen 2321011567
    2VC Vlissingen 23201151236
    3RCS 2302157-22
    4Sluiskil 1301229-71

    Poulestanden Terneuzen 2 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Steen 300000000
    2Terneuzen 200000000

    Poulestanden Terneuzen 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Terneuzen 221105324
    2Oostburg 221106514
    3IJzendijke 211004313
    4Biervliet 221018533
    5Groede 221017523
    6Philippine 210102201
    7Steen 310101101
    8Breskens 200000000
    9Sluiskil 1100134-10
    10Clinge 2100115-40
    11Sluis 2100115-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Alles, SidneyTeamspeler
    Frans, AllanTeamspeler
    Huisman, SjoerdTeamspeler
    Malagic, OmerTeamspeler
    Martens, JaimyTeamspeler
    Mechielsen, PaulTeamspeler
    Trossel, MichaelTeamspeler
    Zaman, SandroTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Oostburg 2

    VS

    Terneuzen 2

    11 oktober 202012:30 uur
    Sportpark Velterspark veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Terneuzen 2

    0519 Mannen Zondag reserve

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd