• Terneuzen 2 VE zondag speeldag man
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Malagic, OmerTechnische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 nov. 12:30IJzendijke 2 - Terneuzen 2Sportpark IJzendijke
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 okt.Terneuzen 2 - Sluiskil 1
    18 okt.Steen 3 - Terneuzen 2
  • Poulestanden Terneuzen 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Terneuzen 2321011567
    2VC Vlissingen 23201151236
    3RCS 2302157-22
    4Sluiskil 1301229-71

    Poulestanden Terneuzen 2 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Steen 300000000
    2Terneuzen 200000000

    Poulestanden Terneuzen 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Philippine 23210165117
    2IJzendijke 222007436
    3Terneuzen 221105324
    4Oostburg 221106514
    5Steen 321106514
    6Breskens 211007343
    7Sluis 2210147-33
    8Biervliet 231029813
    9Clinge 24103151323
    10Groede 241031417-33
    11Sluiskil 13003423-190
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alles, SidneyTeamspeler
    Frans, AllanTeamspeler
    Huisman, SjoerdTeamspeler
    Malagic, OmerTeamspeler
    Martens, JaimyTeamspeler
    Mechielsen, PaulTeamspeler
    Trossel, MichaelTeamspeler

    Er zijn 11 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    IJzendijke 2

    VS

    Terneuzen 2

    22 november 202012:30 uur
    Sportpark IJzendijke veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Terneuzen 2

    0519 Mannen Zondag reserve

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd