• terneuzen 3 Ve zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Eulink, JohnTechnische stafAss.-trainer/coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 11:00Terneuzen 3 - Biervliet 3Sportpark De Vliegende Hollander
    10 okt. 11:00Terneuzen 3 - Zeelandia Middelburg 3Sportpark De Vliegende Hollander
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 sep.Oostburg 3 - Terneuzen 38 - 8
    19 sep.Terneuzen 3 - Vogelwaarde 34 - 2
  • Poulestanden Terneuzen 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Philippine 411007073
    2Zeelandia Middelburg 311003213
    3Oostburg 310108801
    4Terneuzen 310108801
    5Hoofdplaat 210103301
    6IJzendijke 510103301
    7Breskens 310100001
    8Corn Boys 310100001
    9Breskens 400000000
    10Biervliet 3100123-10
    11ST Groede/Schoondijke 3100107-70

    Poulestanden Terneuzen 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HVV'24 43300195149
    2ST Groede/Schoondijke 3320112666
    3Terneuzen 33102815-73
    4Vogelwaarde 33003316-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alphen, Michael vanTeamspeler
    Deurzen, Dennis vanTeamspeler
    Eulink, JohnTeamspeler
    Jonker, ErnstTeamspeler
    Keulen, Jordy vanTeamspeler
    Rimmelzwaan, JohnTeamspeler
    Spronsen, Pascal vanTeamspeler

    Er zijn 14 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Terneuzen 3

    VS

    Biervliet 3

    03 oktober 202111:00 uur
    Sportpark De Vliegende Hollander veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd